"Žalgiris" pratęsė pergalių seriją A lygoje (VIDEO)

Pirmasis šio sezono Vilniaus „Žalgirio“ vizitas S. Dariaus ir S. Girėno stadione, priešingai nei praėjusiais metais, buvo sėkmingas. Lietuvos futbolo A lygos 15-ojo turo akistatoje išvykoje vicečempionai 1:0 (0:0) palaužė „Kauno Žalgirį“.

Aurelijaus Skarbaliaus kariaunai negalėjo padėti keli traumas besigydantys gynėjai, savo ruožtu, kitoje barikadų pusėje diskvalifikuotas buvo Linas Pilibaitis, o į rinktinę iškviestas Gratas Sirgėdas bei Markas Beneta ant žaliosios vejos nepasirodė.

Beveik visas rungtynes „Žalgiris“ turėjo akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą. Kauniečiams daug grėsmės kėlė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Liviu Antalis, kuris kartą smūgiavo pro šalį, o sykį galingu smūgiu privertė rimtai paplušėti vartininką Deividą Mikelionį.

Išsiskyrė ir abiejų ekipų brazilai: Marquinhoso bandymą atrėmė D. Mikelionis, kitoje aikštės pusėje retos šeimininkų kontratakos metu pro šalį smūgiavo Joao Figueiredo.

Trejose paskutinėse rungtynėse „sausus“ vartus išsaugojęs „Kauno Žalgirio“ vartininkas su komandos gynėjais turėjo nemažai darbo, tačiau nuo 70-osios minutės jo dar labiau padaugėjo.

„Žalgirio“ spaudimas augo: arti tikslo buvo Rolandas Baravykas bei po keitimo aikštėje pasirodęs Jeremy Manzorro, visai greta skersinio galva kamuolį pasiuntė Tomašas Malecas.

Visgi 78-ąją minutę vicečempionai pasiekė savo tikslą – pelnė pergalingą įvartį. Devintą rezultatyvų perdavimą atliko Tomašas Šimkovičius, o Louisas Ogana tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Tašką šiame mače galėjo padėti Saulius Mikoliūnas, tačiau patyręs futbolininkas po T. Maleco perdavimo nesugebėjo nukreipti kamuolio į pustuščius vartus.

Per pridėtą laiką įvyko įsimintinas debiutas. Pirmą kartą Lietuvos čempionate aikštėje pasirodė „Kauno Žalgirio“ gynėjo ir trenerių štabo atstovo Igno Deduros 16-metis sūnus Matas.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/I-rOgsUqvdM" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>