„Žalgiris“ patyrė pirmą sezono pralaimėjimą © JumpStory nuotr.

2022 m. „Optibet A lygos“ sezone neliko nepralaimėjusių komandų. 14-ojo turo rungtynėse čempionų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ namuose turėjo pripažinti „Kauno Žalgirio“ pranašumą 1:2 (1:1).

Rungtynių pradžia buvo labai turininga – jau antrą minutę į priekį išsiveržė Vladimiro Čeburino auklėtiniai, kurie pasinaudojo varžovų neapdairumu baudos aikštelėje. Po Sauliaus Mikoliūno perdavimo galva tiksliai smūgiavo Renanas Oliveira.

„Kauno Žalgiris“ mobilizavosi labai greitai ir jau po dviejų minučių išlygino rezultatą. Gretoje atakoje Benas Anisas atliko perdavimą į baudos aikštelę, o jos viduryje nieko netrukdomas Marko Pejičius užtikrintai smūgiavo į vartus.

Vėliau aikštėje vyravo apylygis žaidimas ir abi komandos turėjo galimybių įmušti. „Žalgirio“ puolėjas R. Oliveira kontratakoje stipriu smūgiu pataikė kamuolį šalia dešiniojo virpsto, o kitame aikštės aikštės gale į baudos aikštelę įsiveržęs Moussa Sangare atsidūrė patogioje pozicijoje bei smūgiavo kamuolį į Tomislavą Duką.

Po pertraukos sėkmingiau į žaidimą sugrįžo kauniečiai. 49 minutę puikų reidą link varžovų baudos aikštelės atliko Michaelas Thuique, o po jo perdavimo į vartus tiksliai smūgiavo M. Sangare.

Įvartį praleidę čempionai aktyviai ieškojo progų išlyginti rezultatą, bet tanki „Kauno Žalgirio“ gynyba dažniausiai neklydo. „Žalgirio“ gretose ambicingiausias progas turėjo Petaras Mamičius, kurio smūgį atrėmė vartininkas, ir po keitimo į aikštę žengęs Jakubas Sylvestras, kuris iššoko prieš vartus, bet nepasiekė kamuolio.

Pirmą kartą pralaimėjimo kartėlio paragavęs „Žalgiris“ (29 tšk.) išlieka antroje vietoje. „Kauno Žalgiris“ (18 tšk.) žengia šeštas.