„Žalgiris“ palaužė vėl kiekybinį pranašumą turėjusią „Bangą“ © alyga.lt nuotr.

Šeštą pergalę iš eilės Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai daugiau negu kėlinį žaidė dešimtiese, tačiau 14-ojo turo akistatoje sugebėjo atsilaikyti ir 1:0 (1:0) nugalėti Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje abi vienuolikės daug pavojingų epizodų nesukūrė, bet vilniečiai po puikiai išpildyto standartinės situacijos sugebėjo išsiveržti į priekį.

17-ąją minutę kamuolys dėkingai atskriejo link Hugo Videmonto, kuris tiksliai smūgiavo galva bei džiaugėsi devintuoju įvarčių šiame A lygos sezone.

Šeimininkai gana užtikrintai kontroliavo situaciją, bet nuo 41-osios minutės buvo priversti žaisti dešimtiese – po antros geltonos kortelės buvo pašalintas Ivanas Tatomirovičius.

Antrame kėlinyje „Banga“ į puolėjo poziciją pastūmė Robertą Vėževičių, kuris „Žalgirio“ gynėjams kėlė nemažai problemų. Sykį patyręs ukmergiškis po Valdo Antužio perdavimo vos nenukreipė kamuolio į tolimąjį vartų kampą.

Dvikovos pabaigoje nedaug pritrūko iki tikslo Aleksandrui Aksionovui, savo ruožtu, žalgiriečiai išsiskyrė pavojingais Domanto Šimkaus ir H. Videmonto smūgiais. D. Šimkaus bandymą atrėmė Ignas Driomovas, o prancūzas mušė pro šalį.