Rezultatyviose kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ namuose 4:2 nugalėjo aukščiausioje lygoje pretenduojančią žaisti Alytaus „Dainavą“.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje lyginant su pirmosiomis kontrolinėmis rungtynėms įvyko šeši pasikeitimai. Dėl trauma ir ligų komandai nepadėjo Saulius Mikoliūnas, Gustas Jarusevičius, Marko Miličkovičius, Fabienas Ourega.

Jau pirmojo svečių ataka baigėsi rezultatyviai – po perdavimo iš krašto smūgiu galva įmušė Stanislavas Sorokinas.

25 min. pavyko rezultatą išlyginti. Smūgiu iš 30 metrų kamuolį į vartus pasiuntė Dariušas Stankevičius.

30 min. Šansą baudos aikštelėje turėjo Petaras Mamičius, bet po jo smūgio iš kairio krašto kamuolį atrėmė vartininkas A. Mickevičius.

Kėlinio pabaigoje „Dainava“ turėjo gerą progą vėl išsiveržti į priekį, bet atsidūręs vienas prieš vieną varžovų žaidėjas į vartus nepataikė.

Antrajame kėlinyje Alytaus ekipa vėl startavo įvarčiu sužaidus vos pora minučių – šį kartą jiems pavyko pasižymėti tolimu smūgiu, įmušė Aaronas Olugbogi.

53 min. „Žalgiris“ rezultatą išlygino. Mathias Oyewusi tarp dviejų gynėjų baudos aikštelėje pavyko pasiųsti kamuolį į vartus.

Kėlinio viduyje po P. Mamičiaus perdavimo iš krašto kamuolį iš arti į vartus nukreipė D. Kazlauskas – 3:2.

Rungtynių pabaigoje po kampinio nuo skersinio atšokusį kamuolį M. Vareika galva pasiuntė arčiau vartų, kur taip pat galva Joelis Bopesu mušė tiksliai. Gimtadienio dieną gynėjas iš Prancūzijos pelnė savo pirmą įvartį atstovaujant komandai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais šeštadienį Vilniuje prieš Kauno rajono „Hegelmann“.

„Žalgirio“ sudėtis: Tomislav Duka, Petar Mamič, Kipras Kažukolovas, Dimaš Kašken (62 min. Tomas Bakšys), Džiugas Aleksa (46 min. Joel Bopesu), Nicolas Gorobsov (68 min. Billal Sebaihi), Dariušas Stankevičius (46 min. Ovidijus Verbickas), Yukiyoshi Karashima, Martynas Šetkus (46 min. Paulius Golubickas), Mathias Oyewusi (57 min. Donatas Kazlauskas), Meinardas Mikulėnas (57 min. Matas Vareika).