"Žalgiris" minimaliu skirtumu pranoko "Atlantą" (VIDEO)

Savaitgalio puošmena tapęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ susitikimas baigėsi eiline vilniečių pergale 1:0 (1:0). Į priekį komandą išvedė ir vienintelį įvartį pelnė antrasis pagal rezultatyvumą A lygos futbolininkas Elivelto.

13–ąją minutę svečiai surengė pavojingą ataką, kuri baigėsi Andrejaus Paniukovo smūgiu šalia virpsto. Po akimirkos žalgiriečiai atsakė aštriu išpuoliu. Kamuolys atšoko Mantui Kukliui, kurio tolimas smūgis iš 25 metrų skriejo virš skersinio.

Vytautas Lukša iš dešiniojo krašto atliko pavojingą perdavimą, prie kurio vos nespėjo Darvydas Šernas. Laiku savo poziciją palikęs Deividas Mikelionis pavojų likvidavo. 20–ąją minutę Matija Ljujičius perdavė kamuolį link Elivelto, kuris vienu lietimu jį pasimušė, atitrūko nuo varžovo ir tiksliu smūgiu pažeme išvedė šeimininkus į priekį.

Netrukus žalgiriečiai surengė kitą ataką, kuri baigėsi nuošale. Visgi ir D. Šerno smūgis buvo atremtas. 39–ąją minutę svečiai atliko aštrų išpuolį. Jurijus Vereščiakas susikūrė progą smūgiui, kuris buvo kiek blokuotas, tad kamuolys atsidūrė Sauliaus Klevinsko rankose.

Į pertrauką šeimininkai žengė pirmaudami rezultatu 1:0.

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo svečiai. Po pakelto kampinio kilo itin pavojinga sumaištis, o Donatas Kazlauskas mušė virš vartų. 51–ąją minutę A. Paniukovas sukūrė pavojų ir prie kamuolio suskubęs Linas Pilibaitis smūgiavo iš toli. S. Klevinskas išgelbėjo vartus.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ffkzalgiris%2Fvideos%2F10155277402461018%2F&show_text=0&width=500" width="500" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

54–ąją minutę už žiežirbas tarpusavyje buvo įspėti A. Paniukovas bei Slavko Blagojevičius. Netrukus atlantiečiai neišnaudojo idealios progos išlyginti rezultatą. Standartinės padėties metu kamuolys atšoko Vytui Gašpuičiui, kuris iš poros metrų mušė į virpstą.

Šeimininkai dar kartą išsigelbėjo. A. Paniukovo galva muštas kamuolys skriejo į tuščius vartus, tačiau komandą išgelbėjo Donovanas Slijngardas, buvęs ant vartų linijos. Tuomet kontratakos metu Egidijus Vaitkūnas perdavė kamuolį D. Šernui, kuris vienu lietimu mušė šalia vartų.

65–ąją rungtynių minutę už pražangą prieš D. Kazlauską buvo nubaustas E. Vaitkūnas. Po akimirkos D. Šerną pakeitė Serge’as Nyuiadzi. 79–ąją minutę į aikštę vietoje M. Ljujičiaus žengė Bahrudinas Atajičius, o „Atlanto“ puolėją J. Vereščiaką pakeitė Andrejus Čofu. 84–ąją minutę buvo atliktas dar vienas keitimas. Elivelto pakeitė Komnenas Andričius.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, kamuolys standartinės padėties metu atšoko Mamadou Mbodjiui, kuris vienu lietimu mušė virš vartų. Likus žaisti kelioms minutėms, prieš L. Pilibaitį buvo įspėtas Georgas Freidgeimas.

Žalgiriečiai iškovojo dar vieną pergalę, o „Atlantui“  stadioną palikti teko be taškų.