„Žalgiris“ mažumoje išplėšė pergalę prieš „Hegelmann“ © fkzalgiris.lt nuotr.

Charakterį parodęs „Žalgiris“ svečiuose 1:0 dramatiškai nugalėjo prieš „Hegelmann“ žaisdamas dešimtiese.

Žalgiriečiai turėjo nemažai progų, bet jomis nepasinaudojo, ir po Joelio Bopesu pašalinimo beveik visą antrąjį kėlinį žaidė be vieno žaidėjo. Nepaisant to, rungtynių pabaigoje po Mathias Oyewusi perdavimo pergalingą įvartį įmušė Jurijus Kendyšas.

„Žalgirio“ starto sudėtyje įvyko trys pasikeitimai – nuo pradžių žaidė Nassimas Hnidas, Paulius Golubickas ir Leonardo Vaca.

Rungtynių pradžioje daug kovos vyko aikštės viduryje, komandos neturėjo pavojingų atakų.

21 min. po kampinio smūgiuoti pavyko N. Hnidui, kamuolys skriejo pro šalį.

24 min. iš kairio baudos aikštelės krašto pavojingai smūgiavo šeimininkų puolėjas F. Dangubičius.

25 min. kontratakoje po L. Vaca perdavimo į baudos aikštelę įsiveržė M. Oyewusi, bet jo smūgį atrėmė vartininkas T. Švedkauskas.

34 min. iš kairio baudos aikštelės krašto pavojingai smūgiavo F. Dangubičius, kamuolys skriejo pro šalį.

45 min. pavojingai iš toli smūgiavo H. Figueredo, kamuolys skriejo virš skersinio.

Geriausią progą pirmajame kėlinyje per pridėtinį laiką turėjo M. OYewusi, tačiau gavęs M. Paveličiaus perdavimą jis iš 6 metrų į vartus nepataikė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ liko be vieno žaidėjo – J. Bopesu už pražangą aikštės viduryje buvo parodyta antra geltona kortelė.

47 min. L.Vaca perėmė kamuolį iš vartininko prie baudos aikštelės, tačiau jo smūgį atrėmė gynėjas V. Armalas.

49 min. šansą turėjo F. Dangubičius, jo smūgis iš baudos aikštės vidurio buvo netikslus. 50 min. pavojingas buvo L. Sajčičiaus smūgis iš toli.

55 min. arti tikslo buvo Y. Karashima, bet jo iš 25 metrų spirtas kamuolys pataikė į virpstą.

66 min. M. Oyewusi įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo šalia virpsto.

70 min. pavojingas buvo P. Mamičiaus bandymas iš baudos aikštelės prieigų, kamuolys skriejo šalia vartų.

73 min. pavojingai atakavo abi komandos – P. Mamičiaus smūgį iš aštraus kampo atrėmė T. Švedkauskas. Netrukus šeimininkų atakoje baudos aikštelėje kamuolį gavęs F. Dangubičius mušė netiksliai.

88 min. kamuolys atšoko M. Oyewusi baudos aikštelėje, bet jo smūgis buvo nestiprus ir kamuolį sugavo vartininkas.

89 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. M. Oyewusi perėmė kamuolį aikštės viduryje ir surado J. Kendyšą, kuris iš dešinio baudos aikštelės krašto pasiuntė kamuolį į vartus.