„Žalgiris“ išsilaikė A lygos viršūnėje © JumpStory nuotr.

Savaitgalį į pirmąją poziciją pakilęs „Žalgiris“ savo vietą išsaugojo. Šalies čempionai namuose pasiekė nelengvą pergalę prieš „Džiugo“ komandą rezultatu 2:1.

Pirmajame kėlinyje komandos nepasižymėjo, o antrojo pradžioje du įvarčius smūgiais galva pelnė puolėjai Renanas Oliveira ir Josipas Tadičius. 75 min. „Džiugui“ atsilikimą sumažino Jorge Eduardo.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokios pačios sudėties, kokios žaidė savaitgalį Panevėžyje.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečių atakoms trūko tikslumo.

Pirmą šansą 16 min. turėjo O. Verbickas, tačiau jam nepavyko iš baudos aikštelės vidurio pataikyti į vartus. 18 min. nuo F. Ourega smūgio iš aštraus kampo apsigynė vartininkas.

„Žalgiris“ beveik visą kėlinį turėjo teritorinį pranašumą, bet jo nepavertė pavojingomis situacijomis.

42 min. galimybę smūgiui baudos aikštelėje turėjo F. Ourega, bet jis iš eigos mušė pro šalį.

Kėlinio pabaigoje „Džiugas“ grasino įmušti po kampinio, o per pridėtinį laiką po J. Bopesu perdavimo J. Tadičius galva nepataikė į vartus.

Antrąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo sėkmingai ir pelnė du įvarčius vieną po kito. 54 min. po P. Mamičiaus kampinio galva įmušė Renanas, o 57 min. tas pats žaidėjas atliko perdavimą J. Tadičiui, kuris galva tiksliai mušė nuo baudos aikštelės vidurio.

Renanas ir J. Tadičius turėjo dar progų, tačiau nuo jų smūgių apgynė vartininkas. Vėliau du kartus varžovų vartams grasino G. Jarusevičius.

75 min. po per silpno O. Verbicko perdavimo N. Ljubisavljevičiui kamuolį perėmė Jorge Eduardo ir atsidūręs vienas prieš  vieną smūgiavo tiksliai – 2:1.