Pirmose kontrolinėse rungtynėse treniruočių stovykloje Turkijoje Lietuvos ir Sakartvelo čempionų akistata baigėsi taikiai – “Žalgiris” ir Tbilisio” Dinamo” sužaidė nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Arčiausiai tikslo buvo vilniečiai, bet pirmajame kėlinyje 11 metrų baudinio nerealizavo Mathias Oyewusi.

Žalgiriečiai rungtynes pradėjo panašios sudėties, kokia savaitgalį žaidė prieš “Hegelmann”. Prie ekipos šį kartą prisijungė vienas žaidėjas – sutartį pratęsęs Mario Paveličius, kuris atvyko tiesiai į Turkiją.

Pirmajame kėlinyje daug pavojingesnės buvo žalgiriečių atakos.

Jau penktąją rungtynių minutę perėmęs kamuolį galimybę turėjo Romualdas Jansonas, bet jo smūgis iš 20 metrų buvo netikslus. 12 min. po M. Oyewusi perdavimo iš krašto baudos aikštelėje smūgiavo Paulius Golubuckas, tačiau jo spirtas kamuolys lėkė šalia vartų.

36 min. po pražangos prieš Kiprą Kažukolovą buvo skirtas baudinys, kurį ėmėsi realizuoti M. Oyewusi. Tačiau puolėjas į vartus nepataikė.

Po pertraukos aštriau atakavo “Dinamo” komanda. Kėlinio pradžioje du tolimus varžovų smūgius atrėmė Edvinas Gertmonas. Jis atrėmė ir pavojingą smūgį 72 min.

Likus žaisti aštuonias minutes varžovai turėjo geriausią progą, bet laimei iš baudos aikštelės vidurio mušė virš skersinio.

Kitas kontrolines rungtynes “Žalgiris” vasario 4 d. prieš Mostaro „Velež“.

“Žalgirio” sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joel Bopesu (65 min. Petar Mamič), Dimaš Kašken, Kipras Kažukolovas, Mario Pavelič, Fabien Ourega (46 min. Ovidijus Verbickas), Nicolas Gorobsov (46 min. Yukiyoshi Karashima), Paulius Golubickas (65 min. Matas Vareika), Gustas Jarusevičius (46 min. Billal Sebaihi), Romualdas Jansonas (57 min. Donatas Kazlauskas), Mathias Oyewusi (65 min. Meinardas Mikulėnas).