"Žalgiris" ir "Sūduva" nelengvai įveikė I lygos klubus © Eurofootball.lt
Šiandien Kauno dirbtinės dangos aikštėje atsakomąsias LFF taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes žaidė "Kauno jėgeriai" ir Vilniaus "Žalgiris" bei Alytaus "Alytis" ir Marijampolės "Sūduva". Pirmame mače sostinės klubas nugalėjo rezultatu 2-0, o antrasis susitikimas baigėsi be įvarčių, tad abi "A lygos" ekipos pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Kauno dirbtinės dangos aikštė, 200 žiūrovų
Teisėjas - Marijus Jazbutis
"Kauno jėgeriai" 0 - 2 Vilniaus "Žalgiris"
(Pirmos rungtynės 0-2, bendras rezultatas 0-4)
70` [0 - 1] Artūras Žekonis
89` [0 - 2] Andrius Puotkalis

51` Maksimas Berdnikas ("Jėgėriai") pašalintas iš aikštės

"Kauno jėgeriai" : Butėnas, A.Sanajevas, Jegelevičius, Ramoška, Steponavičius, Želvys, Berdnikas, Smaryginas, (75` Varanauskas), Šulkevičius, Sirvidas, Liutkus (56` Banys).

"Žalgiris": Šetkus, Deveika, Žekonis, Gražiūnas, Rukštelė, Choružij, Aleksa, Maksimovič, Lemežis, Puotkalis, Morinas (46` Mižigurskis).

Iš sostinės į Kauną atvyko didelis būrys "Žalgirio" fanų, kurie per visas rungtynes labai aktyviai palaikė savo komandą. Nemažai "Žalgirio" aistruolių elgėsi tarsi vasarą - išsirengė iki pusės ir dainuodami šoko.

Iki pertraukos dažniau atakavo svečiai, tačiau gerų progų įvarčiui pasiekti jie taip ir nesukūrė. Antrasis kėlinys kauniečiams prasidėjo nesėkmingai - 51-ąją minutę už antrą geltoną kortelę aikštę turėjo palikti legionierius Maksimas Berdnikas. Nepaisant to, iki antrojo kėlinio vidurio žalgiriečiai taip ir nesugebėjo nuginkluoti "Kauno jėgerių" vartininko. 55 min. aikštės šeimininkus nuo įvarčio išgelbėjo skersinis.

70 min. svečiams pagaliau pavyko "atrakinti" varžovų vartus. Pasižymėjo Artūras Žekonis. 77 min. žalgiriečio Virmanto Lemežio smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį. Mačo pabaigoje "Žalgirio" puolėjui Andriui Puotkaliui pavyko įmušti antrąjį įvartį.

"Vaikinai sužaidė aukščiau galimybių, nes aikštėje buvo futbolininkai, pernai pirmojoje lygoje užėmę 11-ąją vietą. Iš pernykštės "Kauno jėgerių" sudėties nieko neliko. Todėl tikėtis kitokio rezultato buvo nerealu", - alyga.lt svetainei sakė "Kauno jėgerių" vyriausiasis treneris Romas Rudzevičius.

Kauno dirbtinės dangos aikštė, 120 žiūrovų
Teisėjas - Andrejus Petrovas
Alytaus "Alytis" 0 - 0 Marijampolės "Sūduva"
(Pirmos rungtynės 1-4, bendras rezultatas 1-4)

"Alytis": Štreimikis, Valaitis, Padegimas, Laibinis, Sušinskas, Nepas (82 min. Sakalis), Miknevičius, Biržinis (77` Šarkelis), Gikas (90` Krisiulevičius), Rutkauskas, Cibulskas (57` Atmanavičius).

"Sūduva:" Klevinskas, Grigas, Gvildys, Mikuckis, D.Čigladzė, B.Čigladzė (46` Urbšys), Miklinevičius, Uselis (84` V.Slavickas), Jasaitis (46` Cordeiro), Maciulevičius (45` Adomaitis), Fomenka (46` G.Slavickas).

Tuo tarpu Lietuvos "A lygos" bronzinė prizininkė "Sūduva" nesugebėjo įveikti šalies pirmojoje lygoje rungtyniaujančio "Alyčio". LFF taurės aštuntfinalio atsakomosios varžybos tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis 0-0, tačiau pirmąjį mačą 4-1 laimėję marijampoliečiai vis tiek žengė į kitą etapą.

17 valandą į aikštę Kauno dirbtinės dangos aikštėje dar išbėgs Kėdainių "Nevėžis" ir "Šilutė", o Vilniaus "Sportimos" manieže 17:30 žais Vilniaus "Žalgiris-2" ir Klaipėdos "Atlantas" bei 19:30 rungtyniaus Jonavos "Lietava" ir Vilniaus "Vėtra".