"Žalgiris" į latvių vartus įspyrė net penkis įvarčius (VIDEO)

Vilniaus "Žalgiris" sublizgėjo draugiškų rungtynių metu.

Šeštadienį A lygos čempionai "Sportimos" manieže 5:1 sutriuškino Jūrmalos "Spartaks" klubą.

Pirmąjį susitikimo įvartį 6-ąją minutę pelnė Bahrudinas Atajičius, netrukus Tautvydas Eliošius skirtumą padvigubino.

37-ąją minutę T.Eliošius pelnė savo antrąjį įvartį, prieš pat pertrauką B.Atajičius galutinai palaužė latvius - 4:0.

Antrasis kėlinys "Spartaks" prasidėjo tragiškai - Vytautas Lukša įmušė penktąjį "Žalgirio" įvartį. Likus 15 minučių iki susitikimo pabaigos Jūrmalos komanda pelnė garbės įvartį.

Startinės sudėtys ir atsarginiai:

"Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Donovanas Slijngardas, Mamadou‘as Mbodjis, Linas Klimavičius, Egidijus Vaitkūnas, Jurijus Kendyšas, Vytautas Lukša, Mantas Kuklys, Tautvydas Eliošius, Saulius Mikoliūnas, Bahrudinas Atajičius.

Atsarginiai: Karolis Čirba, Marinas Matošas, Dominykas Barauskas, Danielis Romanovskis, Lukas Valvonis, Jorge‘as Chula, Elivelto.

"Spartaks": Andrejs Pavlovs, Nikolajs Kaševskij, Vitalij Barinov, Sergej Pušnjakov, Tom Rajeckis, Sergej Kozeka, Andrej Kirilin, Dejan Čabraja, Romans Bespalovs, Elvis Stuglis, Jevgenii Kazačok.

Atsarginiai: Vladislav Kurakins, Fjodor Sapon, Rimard Koržan, Vadim Avdeev, Pavel Pilats, Sergej Vorobjov.

Puikiam sekmadieniui - gražiausi vakarykščių rungtynių epizodai bei žalgiriečių komentarai!