„Žalgiris“ aplamdė šarvuotiems varžovams šonus © E. Žaldario nuotr.

Sekmadienio vakarą baigėsi 30-asis „Optibet A lygos“ turas. Jo kulminacija vyko Vilniuje, kur vietos derbyje „Žalgiris“ 3:1 (2:0) įveikė „Riterius“.

Rungtynėse aukštesne pavara startavo Lietuvos čempionai, kurie kėlinio viduryje įprasmino neryškų dominavimą įvarčiu. 25 minutę Oliveris Buffas techniškai atmetė kamuolį į baudos aikštelę įsiveržusiam Mathiasui Oyewusi, o šis šaltakraujiškai nuginklavo vartininką.

„Žalgiris“ dar kartą nubaudė varžovus 35 minutę. Pozicinėje atakoje Francis Kyeremeh atliko šūvį ties baudos aikštelės linija, o kamuolys atšoko nuo Donato Kazlausko kojos ir rikošetu įskriejo į vartus.

Po pertraukos „Riteriai“ sugebėjo įgauti pagreitį ir sukelti problemų kiek atsipalaidavusiems varžovams. 57 minutę Rokas Filipavičius atakos smaigalyje atsidūrė vienas prieš Edviną Gertmoną, bet puikią progą iššvaistė smūgiu šalia vartų.

Netrukus Pablo Villaro kariauna pasitaisė ir sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai arbitras už F. Kyeremeh žaidimą ranka paskyrė 11 m. baudos smūgį. Jį stipriu šūviu realizavo Mindaugas Grigaravičius.

Iki rungtynių pabaigos aikštėje toliau vyravo aukšto tempo žaidimas, tačiau „žaliai balti“ daug galimybių svečiams nesuteikė. Paskutinėmis minutėmis pergalę kontratakoje įtvirtino Renanas Olivera, pelnęs jau 14 įvartį šiame sezone.

Čempionate pirmaujantis „Žalgiris“ (60 tšk.) turi septynių taškų pranašumą bei penkerias rungtynes atsargoje prieš artimiausius persekiotojus Kauno raj. „Hegelmann“. „Riteriai“ (48 tšk.) rikiuojasi treti.