„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ mačas Vilniuje baigėsi lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ buvo žaidžiamos centrinės 8-ojo turo rungtynės. Čempionų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ lygiosiomis 0:0 sužaidė su Marijampolės „Sūduva“.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai siekė atsirevanšuoti varžovams už patirtą pralaimėjimą LFF Supertaurės rungtynėse, o nesėkmingą sezono startą išgyvenantys suvalkiečiai šią dvikovą pasitiko su naujuoju treneriu Migueliu Moreira.

Pirmojoje rungtynių dalyje vilniečiai daugiau kontroliavo kamuolį ir bandė ieškoti galimybių pasižymėti, bet paskutinėje atakos fazėje jų bandymai dažnai buvo neutralizuojami. Realiausią progą įmušti 35 minutę turėjo Francis Kyeremeh, kurio smūgį baudos aikštelėje puikiai atrėmė vartininkas Tomas Švedkauskas.

Savo ruožtu nuolat klydusios „Sūduvos“ statistikos langeliuose degė nuliai – iki pertraukos marijampoliečiai nesmūgiavo nė karto į vartus, neatliko nė vieno kampinio ir pavojaus šeimininkų vartams nesukėlė.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė. „Žalgiris“ turėjo iniciatyvą savo rankose, bet svečiai demonstravo užtikrintą gynybą ir netgi galėjo išsiveržti į priekį. 76 minutę „Sūduva“ standartinėje situacijoje susikūrė pirmą ir geriausią progą – po Xabi Auzmendi perdavimo Saidas Hamuličius baudos aikštelėje galva smūgiavo virš vartų.

Jau per pridėtą rungtynių laiką sostinės klubas galėjo išplėšti pergalę, bet F. Kyeremeh nepavyko pasinaudoti varžovų klaida baudos aikštelėje ir smūgiavo gerokai virš vartų. Kitame aikštės gale S. Hamuličiaus ambicingą smūgį sustabdė vartininkas Tomislavas Duka. Po šių situacijų teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

Po turo „Žalgiris“ (16 tšk.) smuktelėjo į trečią vietą turnyro lentelėje. Pergalės skonio jau šešiose rungtynėse iš eilės neragavusi „Sūduva (7 tšk.) išliko aštuntoje pozicijoje.