"Žalgirio" ir "Atlanto" rungtynėse - lygiosios © Eurofootball.lt
Atidėtose aštunto turo rungtynėse šiandien Vilniaus Žalgirio stadione susitiko "Žalgiris" ir Klaipėdos "Atlantas". Mačas baigėsi be įvarčių.

"%c00032" - "%c00124" 0 - 0

Rungtynės prasidėjo blankiai. Nei viena komanda neperėmė iniciatyvos. Sužaidus apie 15 minučių "Atlanto" futbolininkai pradėjo spausti varžovus. 31 minutę po vartininko klaidos vos nepasižymi %p02705. Supratę, kad reikia bandyti veržtis į klaipėdiečių aikštės pusę, 37 min. "Žalgirio" futbolininkai surengia kontrataką, kurios metu į vartus buvo smūgiuota du kartus, tačiau smūgiai tikslo nepasiekė. Komandos paliko aikštę švieslentėje šviečiant dviems nuliams.

Antrąjį kėlinį aktyviau vėl pradėjo "Atlanto" futbolininkai, o ypač pastebimas buvo Martynas Karalius. 65 min. teisėjas skyrė baudos smūgį prie pat vilniečių baudos aikštelės, tačiau iš 17 m. Karaliaus smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. 70 min. iš vartų neapdairiai išbėga vilniečių vartininkas %p02668, bet spėja šiek tiek sukliudyti Martynui Karaliui, kuris nepataiko į tuščius vartus maždaug iš 30 metrų. Tada skiriamas kampinis, bet Alunderio smūgis galva skrieja virš vartų. 76 min. kairiajame krašte gerą perdavimą gauna %p02713, bet nuo juo smūgio "Žalgirį" gelbsti vartininkas. Rungtynėms artėjant prie pabaigos žaidimas pasidarė negražus akiai. Žaidėjai darė daug pražangų, o teisėjo darbu nepatenkinti likdavo tai vienos tai kitos komandos treneriai.

Tai buvo jau trečiosios žalgiriečių nulinės lygiosios šį sezoną. Tuo tarpu pirmosiose šių dviejų komandų rungtynėse, vykusiose Klaipėdoje, pergalę rezultatu 1-0 šventė klaipėdiečiai.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...