Milano "%c00037" savininkas Massimo Morattis užtikrino komandos vyriausiajį trenerį Alberto Zaccheronį, kad jis galės likti komandoje, netgi jei nepavyktų patekti į Čempionų lygą.

Laikraščiui "Gazzetta dello Sport" Morattis apie trenerį kalbėjo: "Zac'as vertas likti "Inter". Šis sezonas nebuvo geras, bet tai su juo turi mažai arba beveik nieko bendro. Jis turėjo baiminamą skaičių nepalankių aplinkybių, kurios trukdė darbui, bet visada dirbo su pasišventimu ir aistra."

Nors Morattis jau nebe "Inter" prezidentas, tačiau kaip pagrindinis akcininkas toliau daro svarbius sprendimus ir gali rinktis komandos trenerį, kuriuos žaidėjus pirkti, parduoti ir kt.

Kurį laiką buvo kalbama, kad Zaccheronis bus atleistas jei klubas nepateks į Čempionų lygą. Kaip galimi kandidatai jį pakeisti buvo minimi Romos klubų treneriai Roberto Mancini ir Fabio Capello.

Rytoj bus žaidžiamas paskutinis "Serie-A" turas ir "Inter" išvykoje turi nugalėti "Empoli", jei nori užsitikrinti ketvirtą vietą, bei tuo pačiu vietą Čempionų lygoje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos