Z. Zidane'o debiutas pažymėtas triuškinančia pergale, L. Messi vedama "Barca" neturėjo vargo namuose (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse prasidėjo 19-asis turas, kuriame šiandien sužaistos penkerios rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Camp Nou" stadione, kur "Barcelona" susitiko su "Granada". Pirmadienį greičiausiai penktąjį "Auksinį kamuolį" iškovosiantis L. Messi svariai prisidėjo prie triuškinančios katalonų pergalės rezultatu 4-0.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2-0. 8-ąją minutę Lioneliui Messi rezultatyvų perdavimą atliko Arda Turanas, o pranašumą tas pats L. Messi padidino jau po šešių minučių.

Antrajame kėlinyje "Barca" iš varžovų taip pat nesulaukė pasipriešinimo. 58-ąją minutę argentinietis sugebėjo pasiekti "hat-tricką", o galutinį tašką rungtynių pabaigoje padėjo Neymaras.

"Barcelona" po pergalės sugrįžo į pirmąją vietą, tiesa, rytoj Madrido "Atletico" turės galimybę vėl už nugaros palikti Luiso Enrique auklėtinius.

Itin laukiama dvikova įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kur už Madrido "Real" trenerio vairo debiutavo futbolo legenda Zinedine'as Zidane'as. "Baltieji" naujajam treneriui padovanojo triuškinančią pergalę rezultatu 5-0 prieš La Korunjos "Deportivo".

Rungtynėse išsiskyrė Garethas Bale'as. Valui pavyko pelnyti tris įvarčius, o dar du pridėjo Karimas Benzema. Desperatiškai įvartį įmušti bandęs C. Ronaldo šįkart pažymėti nesugebėjo, bet atliko du rezultatyvius perdavimus.

"Real" po triuškinančios pergalės priartėjo prie lyderių, tačiau lieka trečioje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Madrido "Getafe" minimaliu skirtumu pranoko Sevilijos "Real Betis", o "Sevilla" namuose įrodė pranašumą prieš Bilbao "Athletic".

"Barcelona" 4 - 0 "Granada"
8' [1 - 0] L. Messi
14' [2 - 0] L. Messi
58' [3 - 0] L. Messi
83' [4 - 0] Neymar

"Getafe" 1 - 0 "Real Betis"
57' [1 - 0] A. Vazquez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8212447" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Sevilla" 2 - 0 "Athletic Bilbao"
24' [1 - 0] K. Gameiro
59' [2 - 0] K. Gameiro (11 m. baudinys)

"Real Madrid" 5 - 0 "Deportivo"
15' [1 - 0] K. Benzema
22' [2 - 0] G. Bale
49' [3 - 0] G. Bale
63' [4 - 0] G. Bale
90' [5 - 0] K. Benzema