Z. Zidane'o atsisveikinimas su A. Iniesta: kalbame apie žaidėją, kuris išpildė daugelio svajones

Madrido "Real" treneris Zinedine'as Zidane'as daugelį metų su Andresu Iniesta žaidė priešingų barikadų pusėje, tačiau pagarba išliko iki pat šiol.

33-ejų metų "Barcelona" legenda A. Iniesta vakar paskelbė, kad po sezono palieka katalonų ekipą. Jis "Barcoje" praleido 16 metų ir iškovojo daugiau nei 30 titulų.

Z. Zidane'as savo spaudos konferencijoje nepraleido progos pasisakyti apie pagarbą visame pasaulyje užsitarnavusį ispaną.

"Bet kuriam, kuris mėgsta futbolą matyti tokių žaidėjų atsisveikinimą yra sunku", - sakė prancūzas. - Visų pirma, aš jį matau kaip futbolo žaidėją, o ne "Barcelona" klubo narį".

"Aš su juo buvau susitikęs du ar tris kartus ir pamačiau, koks tai paprastas ir nuoširdus žmogus. Aš su didelis gerbėjas tų žaidėjų, kurie aikštėje su kamuoliu atlieka didelį darbą ir visą tai padaro itin šaltakraujiškai.

Mes kalbame apie žaidėją, kuris išpildė visų svajones. Jis nusipelnė "Auksinio kamuolio", ypatingai po to, kai laimėjo pasaulio čempionatą. Tai buvo daugiau nei akivaizdu.

Apie jį galiu pasakyti tik gerus žodžius. Jo ryšys su futbolu visada buvo stiprus, todėl norisi jam palinkėti kuo didžiausios sėkmės ateityje", - pridūrė Z. Zidane'as.