Z. Zidane'as: pralaimėjimą nulėmė koncentracijos stoka

Praėjusią savaitę geriausio stratego apdovanojimą atsiėmęs Zinedine'as Zidane'as pateko į pirmąją rimtą krizę vadovaujant Madrido "Real" klubui.

"Baltųjų" komanda vakar Ispanijos "La Liga" pirmenybėse išvykoje netikėtai rezultatu 1-2 nusileido "Girona" vienuolikei. Isco buvo išvedęs svečius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje gynybos klaidos "nužudė" svečius.

"Mes nebuvome pakankamai susikaupę, kai "Girona" pelnė pirmąjį įvartį. Antras įvartis krito dėl lygiai tokios pačios priežasties. Futbolas susideda iš detalių, o mes šiandien paprasčiausiai nebuvome susikoncentravę", - po pralaimėjimo sakė Z. Zidane'as.

"Pirmajame kėlinyje žaidėme tikrai neblogai, tačiau antrasis kėlinys buvo siaubingas. Nemanau, kad žaidėjai buvo praradę intensyvumą. Mes gynėmės neblogai, tačiau svarbiausiais momentais nebuvome pakankamai susikoncentravę.

Po keturių pergalių iš eilės aš tikrai nesitikėjau tokių rungtynių. Tačiau mes vis dar esame motyvuoti ir tęsime kovą dėl čempionų titulo. Reikia išanalizuoti ką padarėme ne taip ir pradėti ruoštis Čempionų lygai", - užbaigė Z. Zidane'as.

Z. Zidane'as turi rimtai susimąstyti apie savo komandos žaidimą - nuo "Barcos" juos skiria jau aštuoni taškai, o jų pagrindinis puolimo duetas Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema šį sezoną šalies pirmenybėse yra pelnę vos du įvarčius kartu sudėjus.