Z. Zidane'as pakomentavo gandus apie C. Fabregasą ir J. Rodriguezą

Vakar Madrido "Real" klubas draugiškose rungtynėse dėl "Santiago Bernabeu" trofėjaus kovėsi su "Reims". Po rungtynių vyriausiasis "baltųjų" strategas dalyvavo spaudos konferencijoje ir atsakė į užduodamus žurnalistų klausimus.

"Real" rezultatu 5-3 nukovė "Reims" ir sekmadienį pradės savo žygį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse. Žiniasklaidoje pasklido gandai, kad Cescas Fabregasas dėl "Real" yra pasirengęs palikti Londono "Chelsea", o niekaip Z. Zidane'ui neįtinkantis Jamesas Rodriguezas gali palikti Ispanijos sostinę.

Z. Zidane'as spaudos konferencijoje paprašytas pakomentuoti J. Rodriguezo situaciją rėžė: "Jamesas yra čia. Esu patenkintas jo žaidimu ir jis liks. Visada sakau tą patį, aš pavargau atsakinėti į tą patį klausimą. Mano pozicija iki pat transferų lango pabaigos tikrai nesikeis."

Strategas sulaukė ir klausimų apie galimą C. Fabregaso atvykimą: "Būtų labai sudėtinga į komandą įlieti dar vieną centro saugą. Cescas yra puikus futbolininkas, tačiau turėti komandoje jį nėra paprasta. Man būtų sunku dirbti su komanda, kurioje trys ar keturi žaidėjai negauna žaidybinio laiko. Taigi, įsigyti naują saugą nėra labai gera mintis."

Panašu, kad "Real" šią vasarą naujų žaidėjų taip ir nebeturės. Visgi Ispanijos spaudoje sklinda kalbos, kad Z. Zidane'as sutiktų komandoje pamatyti dar vieną atraminį saugą.