Z. Zidane'as apie E. Hazardo traumą: "Tai didžiulė netektis, ypač prieš gruodį laukiantį tvarkaraštį"

Zinedine'as Zidane'as yra nusivylęs tuo, kaip Edenui Hazardui susiklostė UEFA Čempionų lygos rungtynės su Paryžiaus "Saint-Germain".

Ketvirtadienį rašėme, kad po atliktų papildomų tyrimų belgui buvo nustatytas nedidelis kulkšnies lūžis. Iš pradžių buvo manoma, kad E. Hazardui atsigauti pakaks 10 dienų, tačiau dabar kalbama apie tai, jog jis nerungtyniaus net iki 6-8 savaičių.

Negana to, Madrido ekipa taip pat prarado Marcelo bei Garethą Bale'ą. Spaudos konferencijoje kalbėjęs Z. Zidane'as teigė, kad E. Hazardas susižeidė tuo metu, kai jau buvo arti savo optimalios formos.

"Žinant tai, kokios rungtynės laukia gruodį, naujienos dėl Hazardo traumos yra itin nemalonios", – teigė strategas.

"Jis buvo geroje formoje, todėl prarasti vieną geriausių komandos žaidėjų yra didžiulė netektis. Iš pradžių galvojome, kad trauma nėra tokia rimta, bet buvome nuliūdinti. Tikimės, kad jam pavyks grįžti kuo įmanoma greičiau.

Kaip galėjome pamatyti Anglijoje, Edenas optimalią formą pasiekia sezonui įsibėgėjus. Skaudu, kad teks žaisti be jo, bet neabejoju, jog jis grįš tik dar stipresnis", – pridūrė Z. Zidane'as.

Šeštadienį "Real" ekipos lauks rungtynės su Barselonos "Espanyol", vėliau – su "Club Brugge", "Valencia", "Barcelona" ir Bilbao "Athletic".

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos