Z. Ibrahimovičius įvarčiu prisidėjo prie "AC Milan" pergalės, "Lazio" tęsia įspūdingą pergalių seriją

Šeštadienį startavo 19-asis "Serie A" turas.

Pergalę išvykoje šventė "AC Milan" futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 palaužė "Cagliari" ekipą.

Abu įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o svečius į priekį 46-ąją minutę išvedė Rafaelis Leao.

Milano ekipos pergalę 64-ąją minutę įtvirtino visai neseniai į Italiją sugrįžęs Zlatanas Ibrahimovičius.

"AC Milan" ekipai tai buvo pirmoji pergalė po trijų nelaimėtų susitikimų "Serie A" pirmenybėse.

Kitose rungtynėse jau dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo "Lazio" ekipa, kuri namuose 1:0 įveikė "Napoli" futbolininkus.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 82-ąją minutę, kuomet iš varžovų vartininko kamuolį perėmęs Ciro Immobile pasiuntė jį į vartų tinklą.

"Lazio" ir toliau užtikrintai žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
  • Profesorius (IP: 4eb7f5c00)
    sitam (IP: 568032831)

Klounui karjera reikia jau baigti. As nesuprantu ka jis dar nori, pries ka jis cia maivosi. Pasiduchins tiesiog pries CR ir viskas, o komanda baigs sezona kaip lygos vidutinioke. Labiausiai pervertintas zaidejas, koki as tik esu mates... O jo ego net ir uz Ronaldo ar Neymara didesnis

Tu, prisiktkelni, gal daugiau ir neberasyk momentaru nes nevaikiska geda daraisi 😀 Ibra budamas 38 metu auksciausiame lygyje musa ivarcius, o kazkoks pizdukas sako, kad pervertintas, tavo sudinas gyvenimas pervertintas 😀 😀

• 21
  • FenomenoR9

Ibra iki Europos lygos turetu Milan datempt 😃

• 19
  • gg (IP: 0877a5d51)

fenomenalus zaidejas. tokio amziaus tik vartininkai ir gynejai kartais zaidzia tokiame lygyje, puolejai daug anksciau baigia karjeras, jau nekalbant apie sportine forma....

• 12
  • Blue blood

Ibrahimovic yra kovotojas

• 4
  • Elgo

Bet kuriam šitas senis europos klubui atneštų naudos...

• 2
  • Elgo

• 2
  • GedBuz

Kaip Napoli vartininkas prigrybavo... Pabandė pažaisti kaip Neuer, nepaėjo 😀 Pralošė komandai rungtynes.