Z. Daličius: pusfinalis bus tikra kova

Kroatijos rinktinės treneris Zlatko Daličius tikina, kad jo auklėtiniai pasaulio čempionato pusfinalyje prieš Angliją bus pasirengę kovai.

Balkanų atstovai vakar į šį turnyro etapą pateko pirmą kartą nuo 1998-ųjų, tačiau ties juo sustoti nenori ir svajoja žengti į finalą.

Tiesa, kroatų kelias atkrintamosiose toli gražu nebuvo lengvas, nes tiek Daniją, tiek Rusiją pavyko nugalėti tik po 11 metrų baudinių serijos.

"Sveikinimai mano vaikinams, tačiau taip pat Rusijai, kuri gerai kovėsi", - kalbėjo Daličius. "Tai buvo ne gražus mačas, o kova. Kova dėl pusfinalio. Ačiū dievui, mums pasisekė."

"Visą laiką buvau susikoncentravęs, bet po Rakitičiaus baudinio jausmai mane užliejo. Jaučiau tikrą palengvėjimą. Privertėme jaustis laimingais ne tik save pačius, tačiau ir žmones Kroatijoje. Aš dažnai neverkiu, bet dabar turiu gerą priežastį. Kroatija yra pusfinalyje. Tai yra puikus rezultatas."

"Turime jėgų ir Anglijai. Nenorime sustoti. Bandysime demonstruoti geriausią savo žaidimą. Dar turime sužaisti du mačus. Esame labai motyvuoti. Atiduodame visą save. Tai ir vėl bus kova, tačiau aš mumis tikiu."

Kroatijos rinktinės akistata su Anglijos futbolininkais įvyks trečiadienį.