Xabi Alonso į "Real"? © Eurofootball.lt
Ispanijoje pasirodė pranešimai, jog Madrido "%c00003" taryba bando įtikinti klubo prezidentą, jog reikia pirkti vieną iš perspektyviausių Ispanijos žaidėjų San Sebastijano "%c00091" saugą %p01026.

Šis žaidėjas savo atvykimu užpildytų "Real" saugų linijoje atsiradusią spragą po to, kai į "Chelsea" perėjo Claude`as Makelele.

Šiuo 22-ų metų saugu taip pat labai domisi Anglijos superklubas Mančesterio "United", kurie ieško pamainos senstančiam Roy`ui Keane`ui, tad, jei "Real" imtusi rimtesnių veiksmų siekdami prisivilioti Alonso, jie greičiausiai pajustų aršią anglų konkurenciją.

Xabieras Alonso yra laikomas vienu perspektyviausių ir talentingiausių Ispanijos žaidėjų. Jis yra lyginamas su tokiomis jaunosiomis žvaigždėmis kaip Fernandas Torresas, Joaquinas, Jose Antonio Reyesas, tačiau jis nėra tiek daug reklamuojamas, kaip kiti jaunieji žaidėjai. Būdamas 22-ių metų jis jau keturis kartus atstovavo Ispanijos rinktinei.

Jei "Real" nusipirktų šį žaidėją, tai būtų vienas iš retų atvejų, kai karališkasis klubas pirktų žaidėją taktiniais sumetimais.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...