X. Shaqiri: pergalė prieš turkus įrodo, kad sugebėjome atsitiesti po to, kai mus sutriuškino italai © imago images/Just Pictures nuotr.

Tris įvarčius į turkų vartus „įsūdžiusi“ Šveicarija išsaugojo viltis patekti į EURO 2020 aštuntfinalį kaip viena iš keturių geriausių trečią poziciją savo grupėje užėmusių komandų. Visi taškai ant „i“ bus sudėlioti pasibaigus likusioms trečiojo turo dvikovoms, todėl šveicarams lieka tik laukti. 

Akistatos herojus - Šveicarijos ir „Liverpool“ komandos saugas Xherdanas Shaqiri. Po dviejų jo tikslių smūgių 26 ir 68 susitikimo minutę kamuolys skrodė vartų tinklelį ir padėjo šveicarams iškovoti pergalę rezultatu 3:1.

Po rungtynių žaidėjas komentavo:

„Esu įsitikinęs, kad galėjome pelnyti dar vieną ar du įvarčius, tačiau svarbiausia, kad pavyko padaryti tai, kas buvo gyvybiškai svarbu - iškovoti pergalę. Žaidėme vieningai ir susikūrėme daug progų įvarčiui perlyti -  tai buvo kritiškai svarbu žaidžiant prieš Turkiją.“

„Iš tiesų, labai džiaugiuosi savo dviem įvarčiais galėjęs padėti komandai pelnyti svarbią pergalę. Tai įrodo, kad sugebėjome atsitiesti po patirto sutriuškinimo žaidžiant su italais. Be abejo, esu šiek tiek nusivylęs, kad turėjome kartą traukti turkų siųstą kamuolį ir iš savųjų vartų. Tačiau žaidėme prieš talentingą komanda, kurios žaidėjai gali pelnyti įvartį bet kurią minutę“, - pridūrė X. Shaqiri.