X. Shaqiri ir M. Arnautovičiaus vedamas "Stoke" pamokė "Man City" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 15-asis turas, kuriame šiandien pirmosios rungtynės.

"Stoke City" savo stadione susigrūmė su Anglijos vicečempionais "Manchester City" futbolininkais. Marko Hugheso auklėtiniai pademonstravo charakterį ir varžovus iš Mančesterio nugalėjo rezultatu 2-0.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai nesiruošė atsitraukti į gynybą ir atakavo. 7-ąją minutę po Xherdano Shaqiri perdavimo Marko Arnautovičius išvedė "puodžius" į priekį.

Po greito įvarčio "Stoke" ir toliau šturmavo Joe Harto ginamus vartus. 15-ąją minutę šeimininkų sirgaliai vėl pakilo nuo savo sėdimų vietų, kai po dar vieno tikslaus X. Shaqiri perdavimo dublį jau šiame susitikime pelnė tas pats M. Arnautovičius.

Antrajame kėlinyje Manuelio Pellegrini vadovaujama ekipa pradėjo žaisti aštriau ir grėsmingiau, tačiau "Stoke" futbolininkai atsilaikė likusias 45 minutes ir pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 2-0.

"Man City" su 29 taškais prarado lyderio poziciją ir nukrito į trečią vietą.

"Stoke City" 2 - 0 "Man City"

7' [1 - 0] M. Arnautovič

15' [2 - 0] M. Arnautovič