„Wolves“ sudavė dar vieną smūgį „Arsenal“ ekipai © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą įvyko dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 10-ojo turo rungtynės.

Londono „Arsenal“ namuose rezultatu 1:2 turėjo pripažinti „Wolves“ pranašumą ir neiškovojo pergalės jau trečiose rungtynėse iš eilės vietinėse pirmenybėse.

Mačas prasidėjo itin šiurpiu epizodu – galvomis susidūrė „Arsenal“ gynėjas Davidas Luizas ir „Wolves“ puolėjas Raulis Jimenezas. Viskas kur kas liūdniau baigėsi būtent pastarajam – meksikiečiui maždaug 10 minučių buvo suteikiama pagalba aikštėje, iškart po to puolėjas iškeliavo į ligoninę. Kaip praneša „Sky Sports“, R. Jimenezas yra sąmoningas ir reaguoja į gydymą.

Šis epizodas „vilkų“ nepalaužė ir svečiai 27-ąją minutę išsiveržė į priekį po Pedro Neto įvarčio.

„Kanonieriai“ rezultatą išlygino jau po trijų minučių, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Gabrielis.

42-ąją minutę „Wolves“ pelnė antrąjį įvartį – pasižymėjo Danielis Podence. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingas įvartis.

„Wolves“ po šios pergalės turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į šeštąją poziciją, „Arsenal“ žengia tik 13-oje vietoje.