"Wolves" įvartis ranka atėmė pirmuosius taškus iš "Man City" ekipos

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje startavo 3-asis turas.

14 valandą 30 minučių į kovą stojo savo žiūrovų palaikomas "Wolves" ir "Manchester City". Titulą ginantys "miestiečiai" nesulaukė lengvo pasivaikščiojimo ir turėjo susitaikyti su netikėtomis lygiosiomis rezultatu 1:1.

"Premier" lygos naujokai visą rungtynių laiką rodė charakterį - pirmajame kėlinyje Pepo Guardiolos auklėtiniai neturėjo net žaidybinio pranašumo. Visgi, per pirmąsias 45 minutes "Molineux" stadionas įvarčio neišvydo.

Antrajame kėlinyje "Wolves" komandai ėmė šypsotis sėkmė, o 57-ąją minutę šeimininkai jau triumfavo po pirmojo įvarčio.

Willy Boly standartinės situacijos metu įmušė kamuolį į Edersono ginamus vartus. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad įvartis buvo įmuštas galva, tačiau iš pakartojimo pasidarė aišku, jog gynėjas kamuolį į vartus nukreipė savo ranka. "Premier" lygoje VAR peržiūra nėra naudojama, todėl "Wolves" džiaugėsi įvarčiu ir įgytu pranašumu.

Tiesa, ilgai šeimininkai nepasidžiaugė - 69-ąją minutę "Man City" atstatė lygybę, kai taip pat po standartinės situacijos galingą smūgį galva tiesiai į vartus atliko Aymericas Laporte.

Per likusį laiką abi komandos žaidė agresyviai, tačiau realesnių progų turėjo Anglijos čempionai.

Paskutinę rungtynių minutę "miestiečiai" buvo arti pergalės, tačiau Sergio Aguero baudos smūgis tikslo nepasiekė - kamuolys atsitrenkė į skersinį, o po smūgio iškart buvo užfiksuota rungtynių pabaiga.

"Man City" komanda prarado pirmuosius taškus ir po šio turo gali prarasti lyderio poziciją. Šalies čempionus bent trumpam gali aplenkti net penkios ekipos.

"Wolves" 1 - 1 "Man City"
57' [1 - 0] W. Boly
69' [1 - 1] A. Laporte