"Wolves" iš FA taurės išmetė "Man Utd", "Man City" žengė tolyn

Šeštadienį FA taurėje sužaistos trejos ketvirtfinalio rungtynės.

"Manchester City" išvykoje susigrūmė su "Swansea" klubu. Galingai rungtynes pradėjusios "gulbės" iššvaistė pranašumą antroje mačo pusėje ir turėjo susitaikyti su nesėkme turnyre.

20-ąją minutę "Swansea" nuo 11 metrų žymos įgijo pranašumą, o dar po devynių minučių nuostabios atakos metu padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Visgi antrajame kėlinyje "Man City" komandai reikalus sutvarkė po keitimo pasirodęs Sergio Aguero. 69-ąją minutę po argentiniečio perdavimo fantastišką įvartį įmušė Bernardo Silva.

78-ąją minutę S. Aguero jau pats realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus vos minutei, argentinietis įmušė ir pergalingą įvartį – 3:2.

Kitose ketvirtfinaliose rungtynėse taip pat pergalę šventė "Watford", įveikusi "Crystal Palace" futbolininkus.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Wolves" namuose pribloškė "Manchester United" komandą. "Vilkai" rezultatu 2:1 palaužė svečius ir išsikovojo vietą pusfinalio etape.

70-ąją minutę Raulis Jimenezas išvedė šeimininkus į priekį, o dar po šešių minučių pranašumą padidino Diogo Jota. Marcusas Rashfordas pačioje mačo pabaigoje dar įmušė "Man Utd" įvartį, tačiau jis situacijos negalbėjo – "Wolves" žengė tolyn.

"Swansea" 2 - 3 "Man City"
20' [1 - 0] M. Grimes (11 m. baudinys)
29' [2 - 0] B. Celina
69' [2 - 1] B. Silva
78' [2 - 2] S. Aguero (11 m. baudinys)
89' [2 - 3] S. Aguero

"Watford" 2 - 1 "Crystal Palace"
27' [1 - 0] E. Capoue
62' [1 - 1] M. Batshuayi
79' [2 - 1] A. Gray

"Wolves" 2 - 1 "Man Utd"
70' [1 - 0] R. Jimenez
76' [2 - 0] D. Jota
90+5' [2 - 1] M. Rashford