"Wolfsburg" laimėjo, "Gladbach" ir "Mainz" sužaidė lygiosiomis (VIDEO)

Sekmadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 7-ojo turo rungtynės.

"Wolfsburg" savo namų arenoje rezultatu 1-0 nugalėjo "Augsburg" futbolininkus. Pergalingą įvartį "vilkai" įmušė 58-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Naldo.

Kitose rungtynėse "Moenchengladbach" ir "Mainz" ekipos išsiskyrė taikiai. Pirmieji į priekį įsiveržė "Gladbach" žaidėjai, tačiau 31-ąją minutę rezultatą išlygino Jonas Hofmannas.

Po pergalės "Wolfsburg" į savo sąskaitą įsirašė tris taškus, bet "Mainz" ir "Gladbach" yra aukščiau turnyrinės lentelės pozicijoje.

"Wolfsburg" 1 - 0 "Augsburg"

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=prBhfsEbUBkD9opT" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>