"Wolfsburg" ir "Schalke" išsiskyrė taikiai, "Werder" iškovojo pergalę (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 29-ojo turo rungtynės.

"Wolfsburg" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkais. "Vilkai" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias rezultatu 1-1.

"Wolfsburg" visą rungtynių laiką dominavo ir sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau 53-ąją minutę Leroy'us Sane išvedė "Schalke" į priekį.

Po praleisto įvarčio "vilkai" dar labiau atakavo ir kūrė ataką po atakos. 78-ąją minutę šeimininkai pasiekė savo tikslą, kai Kevino De Bruyne'o įvartis nulėmė lygiąsias.

"Wolfsburg" po lygiųjų išlieka antroje vietoje, o "Schalke" grįžta į penktąją vietą.

Kitose rungtynėse Brėmeno "Werder" rezultatu 1-0 pranoko "Hamburger" ir pakilo į septintąją poziciją.

"Wolfsburg" 1 - 1 "Schalke"

53' [0 - 1] L.Sane

78' [1 - 1] K.De Bruyne

"Werder" 1 - 0 "Hamburger"

84' [1 - 0] F.Di Santo (11m. baudinys)

82' V.Behrami ("Hamburger") pašalintas iš aikštės