„West Ham United“ turėjo vargti su rumunais, „Nice“ ir „Koln“ pasidalino po tašką © Action Images via Reuters nuotr.

Be Vilniaus „Žalgirio“ Konferencijų lygoje nuo 22 val. įvyko dar septyni susitikimai.

„Nice“ ir „Koln“ mačas turėjo prasidėti 19.45 val, tačiau buvo nukeltas dėl komandos fanų muštynių. Jas sukėlė iš Vokietijos atvykę aistruoliai.

Mačas tarp top5 Europos lygų klubų vis dėlto baigėsi taikiai – 1:1.

19-ąją minutę Kiolno ekipa į priekį išvedė Steffanas Tiggesas, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą nuo 11 m žymos išlygino Andy Delort.

„West Ham United“, tuo tarpu, turėjo kaip reikiant pavargti su rumunais „FCSB“ ekipa – rungtynės baigėsi 3:1 Anglijos klubo naudai.

Po pirmojo kėlinio pirmavo Rumunijos komanda po Andrei Cordea įvarčio.

Visgi antrajame kėlinyje „plaktukai“ į rungtynes sugrįžo ir laimėjo po Jarrodo Boweno, Emersono Palmieri ir Michailo Antonio įvarčių.