„West Ham“ nutraukė nelaimėtų 5 rungtynių seriją įveikdami „Watford“ ekipą © Action Images via Reuters nuotr.

„West Ham“ nutraukė penkerių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir išvykoje rezultatu 4:1 pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Watford“ vienuolikę.

„Watford“ rungtynių pradžią pradėjo puikiai. Jau 4 minutę Emmanuelis Dennisas pasiuntė kamuolį į viršutinį dešinį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

Tačiau „Plaktukai“ į praleistą įvartį sureagavo ir įpusėjus pirmajam kėliniui pelnė du greitus įvarčius.

27 minutę rezultatą išlygino Tomasas Soucekas. Po Jarrodo Boweno perdavimo čekas pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:1.

Vos už keletos minučių Davido Moyeso auklėtiniai išsiveržė į priekį. Saidas Benrahma su rikošeto pagalba pelnė antrąjį komandos įvartį.

Antrame kėlinyje svečiai pelnė ir trečiąjį įvartį. 58-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo komandos veteranas Markas Noble‘as.

90+2-ąją minutę galutinį tašką rungtynėse padėjo Nikola Vlasicius. Po Jarrodo Boweno perdavimo kroatas šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 4:1.

Ši pergalė leidžia „West Ham“ komandai bent kuriam laikui užsiimti 5 vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu „Watford“ yra 17 vietoje ir juos nuo dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusių „Burnley“ futbolininkų skiria du taškai.