„West Ham“ Konferencijų lygos aštuntfinalyje sutriuškino savo varžovus © REUTERS nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiame UEFA Konferencijų lygos aštuntfinalio atsakomajame mače „West Ham“ namuose rezultatu 4:0 sutriuškino Larnakos „AEK“ futbolininkus. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi „plaktukų“ pergale rezultatu 2:0.

Pirmasis įvartis krito 21 minutę. Po Manuelio Lanzini rezultatyvaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Gianluca Scamacca.

„AEK“ apsisunkino sau reikalus po to, kai 44 minutę po grubios pražangos raudoną kortelę prieš save išvydo svečių saugas Gustavo.

Antrąjame kėlinyje Davido Moyeso auklėtiniai pribaigė savo oponentus pelnydami dar tris įvarčius. 47 ir 49 minutę pasižymėjęs Jarrodas Bowenas susirinko dublį, o savąjį įvartį pridėjo ir aštuoniolikmetis puolėjas Divinas Mubama.

„Djurgarden“ 0:3 „Lech Poznan“ (Bendras rezultatas: 0:5)

„Sivasspor“ 1:4 „Fiorentina“ (Bendras rezultatas: 1:5)

„Slovan Bratislava“ 2:3 „Basel“ ( Po baudinių serijos: 1:4)

„AZ Alkmaar“ 2:1 „Lazio“ (Bendras rezultatas: 4:2)

„Nice“ 3:1 „Sheriff Tiraspol“ (Bendras rezultatas: 4:1)