"Werder" ir toliau kyla aukštyn © Eurofootball.lt
Sekmadienio dvejos Bundesligos rungtynės išsiskyrė permainingu, rezultatyviu ir dramatišku žaidimu - iš viso per abu mačus buvo įmušta net dešimt įvarčių.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo čempionų titulą ginantis Brėmeno "Werder", išvykoje įveikęs "Wolfsburg" ir nustūmęs jį į devintą poziciją. Šeimininkai 50 minutę pirmavo po Brdaričiaus ir Thiamo įvarčių, tačiau tokia persvara truko neilgai, nes netrukus Klose skirutumą sušvelnino, dar po 8 minučių Magninas rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį mačo pabaigoje svečiams pelnė Valdezas.

Ne taip dramatiškai bet irgi įdomiai klostėsi "Gladbach" ir "Freiburg" susitikimas. "Freiburg" rungtynių pradžioje netikėtai išsiveržė į priekį, vis dėlto šeimininkai po truputį atsigavo ir vėliau įmušė tris įvarčius bei užsitikrino pergalę. Du kartus "Gladbach" gretose pasižymėjo naujasis klubo pirkinys Wesley Sonckas.

Sekmadienio rezultatai

"%c00103" 3 - 2 "%c00013"
13' [0 - 1] Soumaila Coulibaly
25' [1 - 1] Vaclav Sverkos
29' [2 - 1] Wesley Sonck
49' [3 - 1] Wesley Sonck
60' [3 - 2] Sascha Riether

"%c00011" 2 - 3 "%c00016"
26' [1 - 0] Thomas Brdaric
50' [2 - 0] Pablo Thiam
51' [2 - 1] Miroslav Klose
59' [2 - 2] Ludovic Magnin
87' [2 - 3] Nelson Haedo Valdez