"Werder" ir "Gladbach" mače - rezultatyvios lygiosios (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vakare sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXX turo rungtynėse "Werder" ir "Gladbach" futbolininkai pasidalino po tašką.

Dėl vietos kitų metų UEFA organizuojamuose turnyruose kovojantys klubai Brėmene pelnė po du įvarčius, tad galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatyvias lygiąsias 2-2.

Likus keturiems turams iki čempionato pabaigos "Gladbach" gali jaustis pakankamai saugūs dėl kelialapio į Čempionų lygą, tuo tarpu dėl dviejų šaliai skirtų pozicijų Europos lygoje aktyviai kovoja mažiausiai penkios komandos.

Kitoje dvikovoje "Koln" ekipa išvykoje net 4-0 buvo sutriuškinta "Mainz" vienuolikės. Lukaso Podolskio kompanija jau penkis susitikimus iš eilės lieka be pergalės.

"Augsburg" 1 - 3 "Stuttgart"
5' [1 - 0] N. Rafael (iš 11 m. baudinio)
24' [1 - 1] S. Tasci
34' [1 - 2] M. Harnik
84' [1 - 3] V. Ibisevic

Berlyno "Hertha" 1 - 2 "Freiburg"
7' [0 - 1] R. Hubnik (į savus vartus)
38' [0 - 2] S. Freis
81' [1 - 2] R. Hubnik

"Mainz" 4 - 0 "Koln"
20' [1 - 0] E. Polanski (iš 11 m. baudinio)
31' [2 - 0] M. Zidan
37' [3 - 0] N. Muller
54' [4 - 0] A. Szalai

Brėmeno "Werder" 2 - 2 "Gladbach"
18' [1 - 0] M. Rosenberg
52' [1 - 1] M. Hanke
67' [1 - 2] M. Hanke
74' [2 - 2] Naldo

27' iš aikštės pašalintas S. Boenisch ("Werder")