W. Sneijderio atsisveikinimo rungtynėse - Nyderlandų rinktinės pergalė

34-erių metų Wesley Sneijderis ketvirtadienį įvykusiose draugiškose rungtynėse su Peru paskutinį kartą į aikštę išbėgo vilkėdamas Nyderlandų rinktinės marškinėlius.

Nyderlandai po permainingos kovos rezultatu 2:1 nugalėjo pasaulio čempionate dalyvavusius perujiečius. W. Sneijderis žaidė startinėje sudėtyje yra buvo pakeistas 62-ąją minutę.

Olandams pergalę nukalė Memphio Depay'aus dublis - krašto puolėjas pasižymėjo 60-ąją ir 83-ąją minutėmis.

Šios rungtynės Amsterdamo arenoje buvo surengtos specialiai W. Sneijderiui. Saugas užbaigė savo net 15 metų trukusią karjerą nacionalinėje komandoje.

Pasaulio vicečempionu 2010 metais tapęs W. Sneijderis rinktinėje debiutavo 2003 metais ir per tą laiką sužaidė 134 rungtynes bei įmušė 31 įvartį.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">A mocked up living room, tea pots, the lot.<br><br>Wesley Sneijder signed off from international duty in a very, very strange manner.<br><br>More: <a href="https://t.co/DJMSosE8e8">https://t.co/DJMSosE8e8</a> <a href="https://t.co/LXIHGpRK4F">pic.twitter.com/LXIHGpRK4F</a></p>&mdash; BBC Sport (@BBCSport) <a href="https://twitter.com/BBCSport/status/1037958646326603776?ref_src=twsrc%5Etfw">September 7, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>