W. Gallas: Mbappe gimė tapti vienu geriausių

Buvęs garsių klubų vidurio gynėjas Williamas Gallas mano, kad jo tautietis Kylianas Mbappe ateityje taps elitiniu žaidėju. Visgi, dabar jam vertėtų pasilikti "Monaco" gretose.

18-metis talentas atsiskleidė tik praėjusį sezoną, kuomet iš taurėse į aikštę leidžiamo futbolininko tapo net UEFA Čempionų lygos pusfinalio įvarčio autoriumi.

Nenuostabu, kad snaiperis iškart patraukė tokių grandų kaip Madrido "Real", "Paris Saint-Germain", "Manchester City" bei Londono "Arsenal" dėmesį, kurie už jį pasirengę sumokėti daugiau nei 100 mln. eurų.

"Šis vaikinas gimė tapti vienu geriausių žaidėjų pasaulyje", - Gallas pasakojo portalui Goal.com. "Tai, kaip jis kalba, kaip tvarkosi su savo gyvenimu, yra neįtikėtina. Jam tėra aštuoniolika."

"Visgi, jis atrodo esantis tikras, tikras profesionalus futbolininkas. Jis žino, ko nori, ir tai mane šokiravo. Daug tokių žaidėjų, kurie tokio amžiaus kaip jis jau būtų subrendę, daug matęs nesu."

Gallas taip pat nesutinka su populiariu Mbappe palyginimu su Thierry Henry. Pastarasis savo karjerą taip pat pradėjo "Monaco" gretose, tačiau, pasak gynėjo, savo žaidimu jis žymiai labiau primena Neymarą.

"Jie yra panašūs. Jeigu jam viskas bus gerai, jis taps geriausiu futbolininku pasaulyje", - pridūrė buvęs "Arsenal" kapitonas.

"Jis vis dar jaunas. Manau, jis dar vieneriems metams liks "Monaco". Jeigu jis tai padarys, tai bus geras sprendimas. Kitais metais vyks pasaulio čempionatas."

Nors Mbappe tėra 18-metis, jis jau debiutavo ir Prancūzijos suaugusiųjų rinktinėje, kurioje jau sužaidė ketverias rungtynes. Klubiniame futbole praėjusį sezoną puolėjas įmušė 26 įvarčius bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos