Vokietijos taurė: „Hannover“ be problemų susitvarkė su Monchengladbacho „Borussia“ © JumpStory nuotr.

Vokietijos taurės aštuntfinalyje „Hannover“ namuose rezultatu 3:0 įveikė M‘gladbacho „Borussia“.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 4 minutę Maximialianas Beieris šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų komandos vartininką Yanną Sommerį ir rezultatas tapo 1:0.

35 minutę svečiai dar labiau apsisunkino savo situaciją. „Borrusia“ komandos žaidėjas sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Prie žymos stojo „Hannover“ standartinių padėčių specialistas Sebastianas Kerkas ir preciziškai, smūgiu į dešinį vartų kampą išnaudojo galimybę padvigubinti savo komandos persvarą.

Trečiasis įvartis krito 51 minutę, o Maximilianas Beieris įsirašė į savo sąskaitą dublį. Vokietis gavo puikų perdavimą iš komandos draugo ir galingu smūgiu į kairįjį vartų kampą nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

Po šios užtikrintos pergalės „Hannover” keliauja į Vokietijos taurės ketvirtfinalį.

„Leipzig” 2:0 „Hansa Rostock“