Vokietijos taurė: Berlyno derbį laimėjo „Union“ futbolininkai © JumpStory nuotr.

Vokietijos taurės aštuntfinalyje Berlyno „Union“ išvykoje rezultatu 3:2 įveikė savo kaimynus „Hertha“ vienuolikę.

Svečiai pradėjo rungtynes greitu įvarčiu. 11 minutę Andreas Voglsammeris galingu smūgiu į viršutinį kairįjį vartų kampą nepaliko šansų priešininkų vartininkui ir rezultatas tapo 1:0.

Antrą kėlinį „Union“ pradėjo taip pat kaip ir pirmąjį. 50 minutę šeimininkų komandos gynėjas Niklas Starkas pasiuntė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo 2:0.

Vos už keturių minučių krito dar vienas įvartis į savus vartus. Šį kartą nepasisekė svečių komandos saugui Rani Khedirai.

„Hertha“ sušvelnino rezultatą, tačiau vos už minutės jie vėl turėjo dviejų įvarčių deficitą. Po puikaus Bastiano Oczipkos perdavimo kamuolį taikliu smūgiu nuo virpsto į vartus pasiuntė Robinas Knoche.

90+5 minutę „Hertha“ dar kart šiose rungtynėsi sumažino deficitą. Suatas Serdaras pasižymėjo ir rezultatas tapo 3:2. Vis gi, šis įvartis krito kiek per vėlai ir šeimininkai nesugebėjo per likusį laiką išlyginti rezultato.

Po šios pergalės „Union“ keliauja į Vokietijos taurės ketvirtfinalį.

„Hoffenheim“ 1:4 „Freiburg“