Vokietijos čempionate - "Werder" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį svarbius taškus Vokietijos lygoje prarado Brėmeno "Werder" klubas, svečiuose nusileidęs "Eintracht" ekipai, taip suteikdamas šansą dar labiau atitolti pirmaujančiam "Bayern" klubui, kuris savo turo mačą prieš "Hamburg" namuose žais sekmadienį.

Frankfurte prieš "Eintracht" klubą vykusią dvikovą "Werder" pralaimėjo minimaliu rezultatu, o nugalėtojų gretose pasižymėjo aštuntą sezono įvartį pelnęs I. Anamatidis. Verta pažymėti, jog beveik valandą "Werder" rungtyniavo dešimtyje po to, kai už grubią pražangą aikštę buvo priverstas palikti komandos atakų organizatorius Diego.

Brėmeno futbolininkų nesėkme pasinaudojo ir šiek tiek prie lyderių priartėjo Leverkuseno "Bayer" komanda. Savaitės viduryje puikią pergalę UEFA taurėje iškovojęs "Bayer" klubas namuose 1-0 palaužė "Schalke", pergalingu tapo gynėjo M. Friedricho įvartis 85-ąją minutę.

Pietvakarių Vokietijos derbyje užtikrintą pergalę iškovojo "Stuttgart" – šalies čempionai namuose 3-1 nugalėjo sezono išsišokėlius "Karlsruher".

Rezultatai

"%c00010" 2 - 1 "%c00088"
30' [1 - 0] Steve Cherundolo (į savo vartus)
47' [1 - 1] Mike Hanke
52' [2 - 1] Benjamin Auer

"%c00008" 1 - 0 "%c00015"
85' [1 - 0] Manuel Friedrich

90' Jermaine Jones ("Schalke") pašalintas iš aikštės

"%c00011" 0 - 0 "%c00105"

"%c00210" 0 - 2 "%c00258"
8' [0 - 1] Silvio Schröter
48' [0 - 2] Mannaseh Ishiaku

"%c00027" 3 - 1 "%c00342"
5' [1 - 0] Mario Gomez
25' [2 - 0] Roberto Hilbert
81' [2 - 1] Tamas Hajnal
88' [3 - 1] Jeronimo Cacau

"%c00100" 1 - 0 "%c00101"
67' [1 - 0] Diego Klimowicz

"%c00257" 1 - 0 "%c00016"
56' [1 - 0] Ioannis Amanatidis

40' Diego ("Werder") pašalintas iš aikštės