Vokietijoje - "Wolfsburg" ir "Schalke" pralaimėjimai (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 18-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Frankfurte, kur susitiko "Eintracht" ir "Wolfsburg". "Vilkai" išvykoje po atkaklios kovos turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Dante išvedė svečius į priekį, tačiau 73-ąją minutę "Eintracht" jau pirmavo rezultatu 2-1. Po šešių minučių Andre Schurrlei pavyko vėl išlyginti rezultatą, bet 90-ąją minutę Alexanderis Meieris pelnė trečią šiame susitikime įvartį ir išplėšė šeimininkams pergalę.

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" namuose rezultatu 1-3 nusileido lygos autsaideriui Brėmeno "Werder" ekipai.

"Eintracht" 3 - 2 "Wolfsburg"
25' [0 - 1] Dante
66' [1 - 1] A. Meier
73' [2 - 1] A. Meier
79' [2 - 2] A. Schurrle
90' [3 - 2] A. Meier

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8247074" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Schalke" 1 - 3 "Werder"
4' [1 - 0] J. Matip
43' [1 - 1] C. Fritz
53' [1 - 2] C. Pizarro
89' [1 - 3] A. Ujah