Vokietijoje - lyderių pergalės © Pool via REUTERS nuotr.

Sekmadienį Vokietijos Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos dvejos rungtynės.

Lengvą pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie namuose 2:0 palaužė „Wolfsburg“ ekipą.

Šeimininkus į priekį 66-ąją minutę išvedė M. Akanji.

Dar vieną įvartį pirmąją pridėto laiko minutę pelnė J. Sancho.

Po šios pergalės „Borussia“ rikiuojasi ketvirtojoje turnyrinės lentelės pozicijoje, „Wolfsburg“ - šeštojoje.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo „Bayern“ futbolininkai.

H. Flicko auklėtiniai namuose 5:2 pažabojo „Mainz“ ekipą.

Rungtynės vyko permainingai.

Pirmieji į priekį 32-ąją minutę išsiveržė svečiai po J. Burkardto įvarčio.

Rezultatą 44-ąją minutę padvigubino A. Hackas.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Bayern“ futbolininkai parodė charakterį ir jau 50-ąją minutę J. Kimmichas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

55-ąją L. Sane pridėjo dar vieną įvartį ir išlygino rezultatą.

70-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė N. Sule.

76-ąją minutę R. Lewandowskis tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 4:2.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo R. Lewandowskis, kuris 83-ąją minutę po T. Mullerio perdavimo tiksliai nukreipė kamuolį vartus.

Miuncheno „Bayern“ ekipos pergalė rungtynėse galėjo būti dar didesnė, tačiau 65-ąją minutę L. Barreiro įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas.