Vokietijoje - du R.Lewandowskio įvarčiai ir lengva "Bayern" pergalė (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos šešerios 7-ojo turo rungtynės.

Be pralaimėjimų kol kas žygiuojanti Miuncheno "Bayern" ekipa išvykoje susigrūmė su "Mainz" klubu. Šiame susitikime Roberto Lewandowskio taikiklis vėl nenuvylė - lenko vedami bavarai pasiekė pergalę rezultatu 0-3.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nepavyko pelnyti, tačiau 21-ąją minutę puikią progą padaryti tai turėjo Thomasas Mulleris. Deja, bet vokietis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje prabilo Robertas Lewandowskis, pasižymėjęs 51 ir 63-ąją minutėmis. Galutinį tašką dar po penkių minučių padėjo Kingsley Comanas.

"Bayern" su 21 tašku lieka tvirtu Vokietijos pirmenybių lyderiu.

Kitose rungtynėse taip pat pergales pasiekė "Hoffenheim", "Gladbach", Gelzenkircheno "Schalke" ir Lėverkuzeno "Bayer", o "Wolfsburg" - "Hannover" susitikimas baigėsi lygiosiomis.

"Mainz" 0 - 3 "Bayern"

51' [0 - 1] R.Lewandowski

63' [0 - 2] R.Lewandowski

68' [0 - 3] K.Coman

21' T.Muller ("Bayern") nerealizavo 11m. baudinio

"Augsburg" 1 - 3 "Hoffenheim"

10' [0 - 1] K.Volland

38' [1 - 1] K.Ja-Cheol

68' [1 - 2] K.Volland (11m. baudinys)

73' [1 - 3] J.Schmid

"Stuttgart" 1 - 3 "Gladbach"

16' [0 - 1] G.Xhaka

20' [0 - 2] C.Gentner (į savus vartus)

40' [1 - 2] D.Ginczek (11m. baudinys)

90' [1 - 3] R.Raffael

"Werder" 0 - 3 "Bayer"

31' [0 - 1] A.Mehmedi

58' [0 - 2] J.Brandt

65' [0 - 3] K.Kampl

"Wolfsburg" 1 - 1 "Hannover"

40' [1 - 0] B.Dost

57' [1 - 1] H.Kiyotake

"Hamburger" 0 - 1 "Schalke"

60' [0 - 1] L.Sane