Vokietijoje debiutavęs M. Batshuayi dubliu prisidėjo prie "Borussia" pergalės (VIDEO)

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse startavo 21-asis turas.

Pirmoji dvikova įvyko Kelne, kur vietos "Koln" susigrūmė su Dortmundo "Borussia". Debiutinėse Mitchy Batshuayi rungtynėse - belgo dublis ir sunki "geltonai juodų" pergale rezultatu 3-2.

Trečiadienį į Dortmundą atvykęs M. Batshuayi jau spėjo apsiprasti komandoje - 35-ąją minutę belgas po puikaus perdavimo išvedė svečius į priekį ir pats atidarė savo įvarčių sąskaitą Vokietijoje.

Vis dėlto 60-ąją minutę varžovams pavyko atsitiesti - po ne itin užtikrino "Borussia" vartininko žaidimo Simonas Zolleris išlygino rezultatą, tačiau ilgai tuo šeimininkai nesidžiaugė - M. Batshuayi pasiekė ir antrąją įvartį ir taip vėl išvedė BVB į priekį.

Tačiau ties tuo rungtynės nesibaigė - 70-ąją minutę Jorge Mere po kampinio atstatė pranašumą. BVB nebuvo nusiteikusi pralaimėti ir galiausiai 84-ąją minutę padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse.

Perdavimą iš to pačio M. Batshuayi gavęs Andre Schurrle puikiu smūgiu iškovojo "Borussia" komandai tris taškus.

"Koln" po pralaimėjimo ir toliau lieka paskutinėje vietoje, tačiau "Borussia" bent laikinam susilygino taškais su dėl antros vietos kovojančiomis "Schalke" ir "Bayer" komandomis.

"Koln" 2 - 3 "Borussia"
35' [0 - 1] M. Batshuayi
60' [1 - 1] S. Zoller
62' [1 - 2] M. Batshuayi
70' [2 - 2] J. Mere
84' [2 - 3] A. Schurrle

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10909421" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>