Vokietijoje - dar vienos "Bayern" lygiosios, "Borussia" palaužė "Gladbach" (VIDEO)

Vokietijoje sužaistos šešerios "Bundesliga" pirmenybių 30-ojo turo rungtynės.

Po skaudžių UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynių Miuncheno "Bayern" namuose susikovė su "Mainz". Carlo Ancelotti auklėtiniai galėjo stipriai priartėti prie čempionų titulo užsitikrinimo, tačiau su varžovais sužaista lygiosiomis.

3-ąją minutę "Mainz" į priekį išvedė Bojanas Krkičius, tačiau jau 16-ąją minutę Arjenas Robbenas rezultatą išlygino. Vis dėlto "Mainz" dar iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo vėl įsiveržti į priekį - 40-ąją minutę pasižymėta nuo 11 metrų žymos.

Bavarai antrajame kėlinyje spaudė savo varžovus ir 73-ąją minutę Thiago vėl lygino rezultatą. Per likusį laiką svečiams pavyko atlaikyti "Bayern" spaudimą ir pasiekti rezultatyvias lygiąsias.

Antroje vietoje esantis "Leipzig" rytoj turės galimybę sumažinti atsilikimą nuo "Bayern" iki 6 taškų. Tuo tarpu iki pačių pirmenybių pabaigos bus likę žaisti keturi turai.

Kitose rungtynėse pergales pasiekė Frankfurto "Eintracht", "Darmstadt", Berlyno "Hertha" ir Brėmeno "Werder".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Mionchengladbacho "Borussia" namuose priėmė Dortmundo "Borussia" futbolininkus. "Geltonai juodi" po atkaklios kovos rezultatu 3-2 pranoko šeimininkus.

Du kartus rezultatas šiose rungtynėse buvo lygus, o pergalingą įvartį 87-ąją minutę pasiekė Raphaelis Guerreiro. Dar po vieną įvartį nugalėtojams pridėjo Marco Reusas (11 m. baudinys) ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

"Bayern" 2 - 2 "Mainz"

"Eintracht" 3 - 1 "Augsburg"

"Hamburger" 1 - 2 "Darmstadt"

"Hertha" 1 - 0 "Wolfsburg"

"Ingolstadt" 2 - 4 "Werder"

"Gladbach Borussia" 2 - 3 "Borussia Dortmund"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10304648" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>