Vokietijoje „Borussia“ ir „Bayer“ iškovojo pergales © AP nuotr.

Sekmadienį vykusiose Bundeslygos penktojo turo rungtynėse kol kas staigmenų neužfiksuota. Pergales iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai.

„Bayer“ išvykoje 3:1 įveikė „Stuttgart“ klubą, nepaisant anksti gautos raudonos kortelės, kurią 31-ąją minutę užsidirbo Robertas Andrichas. Tiesa, pats R. Andrichas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, o taip pat „Bayer“ ekipai įvarčius pelnė toliau žibantys Patrickas Schickas su Florianu Wirtzu.

Dortmundo „Borussia“ namie 4:2 įveikė Berlyno „Union“ ekipą. Šiose rungtynėse Dortmundo klubas buvo įsiveržęs jau 3:0, tačiau tuomet du įvarčius be atsako pelnė Berlyno klubas ir rezultatą sušvelnino bei atgaivino intrigą.

Tiesa, tuomet antrąjį savo įvartį rungtynėse įmušė Erlingas Haalandas ir taip išsprendė rungtynių likimą. „Borussia“ gretose antrose Bundeslygos rungtynėse iš eilės pasižymėjo ir Raphaelis Guerreiro.

20.30 val. Lietuvos laiku bus žaidžiamos paskutinės Bundeslygos turo rungtynės, kuriose „Wolfsburg“ namuose prieš „Eintracht“ bandys pratęsti savo pergalingą sezono startą.