Vokietijoje „Bochum“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Wolfsburg“ ekipą © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą „Bochum“ namuose rezultatu 1:0 įveikė tiesioginius konkurentus „Wolfsburg“.

Rungtynėse svečiai susikūrė kiek daugiau pavojingų momentų, tačiau jų išnaudoti jiems nepavyko.

Už progų švaistymą „Bochum“ ekipa savo oponentus nubaudė antrąjame kėlinyje. 65 minutę Milosas Pantovicius po komandos draugo aukšto perdavimo smūgiu galva pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

„Wolfsburg“ nesugebėjo atsitiesti po praleisto įvarčio ir jiems teko pripažinti pralaimėjimą.

Šios rungtynės buvo itin svarbios abiejoms komandos. Prieš susitikimą tiek „Bochum“, tiek „Wolfsburg“ skyrė du taškai nuo iškritimo zonos. Dabar pergalę pasiekę šeimininkai pakilo į 11 pirmenybių poziciją ir gali kvėpuoti kiek laisviau, na, o 6 iš eilės mačą Vokietijoje pralaimintis „Wolfsburg“ jau po sekančio turo gali matyti save iškritimo zonoje.