Vokietijoje - "Bayern" pergalė ir įvarčių fiesta Volfsburge (FOTO, VIDEO)

Nepralaimėjusi Vokietijos futbolo pirmenybėse išlieka Miuncheno „Bayern“ ekipa. Bavarai 3:1 (1:1) įveikė „Schalke“ vienuolikę.

Tai buvo jau dvylikta „Bayern“ pergalė per tryliką turų. Jie užtikrintai pirmauja lygoje, aštuoniais taškais lenkdami Dortmundo „Borussia“.

Pirmasis mačo įvartis krito devintąją minutę, kai čempionus į priekį išvedė Davidas Alaba. 17-ąją minutę rezultatą lygino Maxas Meyeras.

Antrajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė „Bayern“ – 69-ąją minutę pasižymėjo Javi Martinezas, o per pridėtą laiką įvartį pasiekė ir Thomas Mulleris.

„Schalke“ klubas išliko septintoje vietoje.

Kitame mače nuostabią pergalę pasiekė „Wolfsburg“ klubas, net 6:0 įveikęs „Werder“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Maxas Kruse (44 ir 87 min.), Vieirinha (56 min.), Josuha Guilavogui (67 min.) ir Basas Dostas (78 min.). Įvartį į savus vartus įsimušė Alejandro Galvezas (11 min.).

Po šios pergalės „Wolfsburg“ įsitvirtino trečioje vietoje, „Werder“ – keturiolikti.

„Borussia Monchengladbach“- „Hannover“ 2:1

„Eintracht“ – „Bayer“ 1:3

„Koln“ – „Mainz“ 0:0

„Stuttgart“ – „Augsburg“ 0:4