Vokietijoje „Bayern“ ir „Hoffenheim“ ekipos išsiskyrė taikiai © JumpStory nuotr.

Miuncheno „Bayern“ išvykoje nesugebėjo įveikti „Hoffenheim“ ekipos, o rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Nepaisant to, kad iniciatyvą turėjo bavarai, šeimininkų ekipa sugebėjo pelnyti pirmąjį mačo įvartį. 32 minutę po Davido Raumo perdavimo iš krašto kamuolį į vartus pasiuntė Christophas Baumgartneris.

Tačiau, Naggelsmano auklėtiniai nepasidavė ir išlygino įvartį per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. 45+3 minutę po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

Antroje rungtynių pusėje „Bayern“ vaikėsi pergalingo įvarčio. Nepaisant to, kad buvo susikurta ne viena pavojinga proga, šeimininkų ekipai pasižymėti nepavyko ir susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Po šių rungtynių „Bayern“ ir toliau lyderiauja Vokietijos pirmenybėse. Bavarai artimiausius persekiotojus, Dortmundo „Borussia“ lenkia 10 taškų.

„Freiburg“ 3:2 „Wolfsburg“

„Union Berlin“ 1:1 „Stuttgart“