Vokietija įveikė Armėniją, o Šiaurės Makedonija priartėjo prie pasaulio čempionato © AP nuotr.

Vokietija užtikrintai baigė atranką į pasaulio čempionatą, o Šiaurės Makedonija pateko į lemiamą atrankos etapą.

Vokiečiai išvykoje 4:1 įveikė Armėniją. Dublį „Die Mannschaft“ rinktinei pelnė Ilkay'us Gundoganas, po vieną įvartį pridėjo Kai'us Havertzas bei Jonas Hoffmanas. Armėnijos rinktinės gretose pasižymėjo Henrikas Mkhitaryanas.

Savo grupėje vokiečiai finišavo pirmi su 27 taškais ir ramiai pateko į pasaulio čempionatą.

Link PČ artėja ir Šiaurės Makedonija, tačiau šiai rinktinei dar reikės praeiti lemiamą atranką. Makedonai namie 3:1 palaužė Islandiją.

Dar 60-ąją minutę lemiamose varžybose Šiaurės Makedonijai rezultatas buvo 1:1, tačiau tuomet įvartį įmušė Eljifas Elmas, o islandas Bergmannas Johannesonnas prieš save išvydo raudoną kortelę.

E. Elmas vėliau pelnė dar vieną įvartį, o pirmajame kėlinyje pasižymėjo Ezgjanas Alioski.

Dar praeitame pasaulio čempionate dalyvavę islandai savo grupėje finišavo vos 5 vietoje, o Šiaurės Makedonija dabar lauks burtų, kuriuos ištraukus sužinos, koks varžovas laukia jų lemiamoje atrankoje.