Vokiečių tragedija: Pietų Korėja sensacingai iš turnyro eliminavo pasaulio čempionus (VIDEO, FOTO)

18 valandą Kazanėje užsibaigė F grupės kovos – paaiškėjo dvi komandos, tęsiančios kelionę pasaulio čempionate. Vokietijos rinktinė dėl žūtbūtinės pergalės susikovė su Pietų Korėja – Joachimo Lowo auklėtiniai netikėtai nusileido Pietų Korėjos komandai ir sesacingai kelionę turnyre baigė po grupių etapo.

Pirmos 10 minučių buvo gana pasyvios – Vokietijos rinktinė dominavo su kamuoliu, tačiau jokių pavojingų progų ir prie vienų, ir prie kitų vartų nebuvo sukurta.

18-ąją minutę Pietų Korėja sukūrė pirmąją pavojingą progą – varžovai atliko baudos smūgį, o Manuelis Neueris gana neužtikrintai jį atrėmė ir buvo arti to, kad kamuolys pasiektų jo vartų tinklą.

Per visą pirmąjį kėlinį vokiečiai taip ir nesukūrė jokios pavojingos progos. Planetos čempionai kontroliavo kamuolį, bet pagal pavojingas situacijas kiek aštresni buvo korėjiečiai.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingiausia Vokietijos rinktinės ataka – 47-ąją minutę po Joshua Kimmicho perdavimo Leonas Goretzka, būdamas visiškai laisvas, galva smūgiavo į vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravo korėjiečių vartininkas.

Po šio epizodo vokiečiams kurti ir vėl sekėsi sunkiai – pasaulio čempionai bandė žaisti kraštais, bet Pietų Korėja su sunkumais nesusidūrė.

Vokiečiams rungtynės, kuriose kovėsi Švedija ir Meksika, nieko gero nežadėjo – pasaulio čempionams būtinai reikėjo įvarčio ir pergalės, tačiau jiems ir toliau nesisekė pralaužti azijiečių gynybos.

87-ąją minutę puikią progą išvesti į priekį vokiečius turėjo Matsas Hummelsas, tačiau jis po Mesuto Ozilo perdavimo smūgiavo virš skersinio.

Vokiečiai pridėto laiko metu buvo pasiųsti į visišką nokdauną: po kampinio Pietų Korėja sugebėjo įmušti įvartį, o nepraėjus nei kelioms minutėmas – nubausti dar vienu tiksliu smūgiu.

Rezultatas sensacingai tapo 2-0 ir Vokietijos rinktinė "skambiai" užbaigė savo pasirodymą šių metų pirmenybėse. Vokietija po pralaimėjimo liko gėdingoje paskutinėje vietoje, o į kitą etapą prasibrovė Meksika su Švedija.

Vokietija pasekė pastarųjų pasaulio čempionų keliu: nuo 2010 metų turnyro nugalėtojai pasirodymą turnyre užbaigia po grupių etapo.

Pietų Korėja 2 – 0 Vokietija
90+4' [1 – 0] Kim Young-Gwon
90+6' [2 – 0] Son Heung-Min

<blockquote class="twitter-tweet" data-conversation="none" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Meanwhile, in Kazan... <br><br>The teams are out for <a href="https://twitter.com/hashtag/KORMEX?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#KORMEX</a>! <a href="https://twitter.com/hashtag/WorldCup?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WorldCup</a> <a href="https://t.co/j7ulbAO0Q5">pic.twitter.com/j7ulbAO0Q5</a></p>&mdash; FIFA World Cup  (@FIFAWorldCup) <a href="https://twitter.com/FIFAWorldCup/status/1011955286708576259?ref_src=twsrc%5Etfw">June 27, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> <blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Confirmation <a href="https://twitter.com/hashtag/SWE?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#SWE</a> and <a href="https://twitter.com/hashtag/MEX?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#MEX</a> progress to Round of 16. <br>How many of you predicted this table at start of the <a href="https://twitter.com/hashtag/WorldCup?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WorldCup</a>? <a href="https://t.co/lfAmgW4pZ0">pic.twitter.com/lfAmgW4pZ0</a></p>&mdash; FIFA World Cup  (@FIFAWorldCup) <a href="https://twitter.com/FIFAWorldCup/status/1012004173410390016?ref_src=twsrc%5Etfw">June 27, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>